Yol Tarifi Hemen Ara Karadeniz Pide Kebap Salonu Keçiören Ankara

Kurumsal

Karadeniz Pide Kebap Salonu Keçiören Ankara

Karadeniz Pide Kebap Salonu Keçiören Ankara

Karadeniz Pide Kebap Salonu

Ülkemizin meşhur lezzetlerine ev sahipliği yapan lokantalar herkesin tercihi halinde. Örneğin pide çeşitlerini ve kebaplarını sergileyen pek çok lokanta mevcut durumda. Bu anlamda çeşitleri dikkate alanlar siparişe geçiyor. Mesela Karadeniz pide kebap salonu içerisinde mevcut olan pide alternatiflerinden söz etmek gerekirse;

  • Etli seven müşterilere özel olarak kuşbaşılı ve kavurmalı olanlar eşlik etmektedir.
  • Kıymalı ya da karışık olarak sergilenen pide çeşitleri de göz önünde bulundurulabilir.
  • Sadelikten yana olanlar ise tercihini sadece kaşarlı olandan yana yapabilirsiniz.

Sonuç olarak sergilenen bu pide seçeneklerine özel fiyatlar sıralanmaktadır. Özel menüler dahilinde bilgi sahibi olmanız sağlanır. Her bütçeye uygun olacak şekilde de pide türleri sergilenmektedir. Hem damak tadınızı hem de bütçenizi düşünerek kısa süre içerisinde siparişinizi verebilirsiniz.

Karadeniz Kebap Çeşitleri

Karadeniz pide ve kebap salonu içerisinde adı üstünde meşhur lezzetlerimiz mevcut durumda. Yukarıda sıraladığımız pide çeşitlerinden ziyade kebaplar da göz önünde bulundurulabilir. Yine talebe bağlı olarak en gözde kebap çeşitleri de sergilenmektedir. Mesela Adana kebap bunlar arasında başı çekiyor.

Kebap denilince akla gelen bir diğer şehrimiz ise Urfa’dır. Yine Urfa kebap siparişinde de bulunmanız esas alınmıştır. İsteğe bağlı olarak kebaplardan ziyade beyaz etler de göz önünde bulundurulabilir. Örnek verecek olursak tavuk şiş ve kanat gibi alternatiflere de yer verilmiştir. Kısacası her zevke uygun olacak şekilde et, tavuk ve pide çeşitlerinin sergilenmesi söz konusudur.

Karadeniz Pide - Kebap Salonu Menüsü

Menüde ilk önce en çok talep gören yiyeceklerin sıralanması esas alınmıştır. Yukarıda sıraladığımız pide ile kebap seçeneklerinden siparişte bulunmanız mümkün olacaktır. Bunların akabinde de tatlı çeşitlerine göz atılabilir. Öyle ki et yemeklerinden sonra şerbetli tatlıların talep gördüğü açık durumda.

Kadayıf ya da Kemalpaşa gibi gözde tatlılar sergilenir. Son olarak içecek siparişine de geçilebilir. Yine et ve pidenin yanında vazgeçilmez olan ayran sipariş edilebilir. Ya da yemek sonrasında yine vazgeçilmez olan çay göz önünde bulundurulabilir. Kısacası menüler talep gören yiyecek ile içecekler eşliğinde tasarlanmıştır.

Karadeniz Pide Kebap Salon Fiyatları

Ülkemiz has pideler ve kebaplar için makul fiyatlar sergilenmekte. Karadeniz pide kebap salonu her bütçeye uygun olacak şekilde yiyeceklerini ve fiyatlarını sıralamaktadır. Sonuç olarak menülerden fiyatlara göz atabilir ve seçiminizi yapabilirsiniz. Son derece lezzetli olan yiyeceklerin son derece ekonomik fiyatlardan tadılması esas alınmıştır.

Pide ve kebap salonu içerisinde enfes mezeler ve salatalar da mevcut durumda. Yani makul fiyatlar dahilinde tüm bu imkanları değerlendirmeniz esas alınmaktadır. Örneğin pidenin yanında gelen ikram salatalar son derece lezzetli. Aynı şekilde ikram olarak kebapların yanında da lezzetli mezeler yerini almıştır. Yani yiyeceklere eşlik eden mezeler ve salatalar ile çok güzel bir öğün geçirmiş olacaksınız.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

    • 0312 581 14 44
    • 0549 475 19 90